Pasākuma telts – mTent Express

Pasākuma telts – mTent Express – Express teltis ir populāras reklāmas sistēmas. Tās tiek izmantotas gan brīvā dabā, gan gadatirgos vai dažāda veida pasākumos – tāpēc tās sauc arī par izstāžu teltīm. AdTent Express ir produkti, kurus var ātri salikt, neizmantojot instrumentus. Pateicoties alumīnija izmantošanai, šīs komerciālās teltis ir ļoti Rādīt vairāk aprakstu

Pasākuma telts – mTent Express – Express teltis ir populāras reklāmas sistēmas. Tās tiek izmantotas gan brīvā dabā, gan gadatirgos vai dažāda veida pasākumos – tāpēc tās sauc arī par izstāžu teltīm. AdTent Express ir produkti, kurus var ātri salikt, neizmantojot instrumentus. Pateicoties alumīnija izmantošanai, šīs komerciālās teltis ir ļoti vieglas.

AdTent Express pop-up teltis ir pieejamas trīs izmēros, un katrs no tiem ir aprīkots ar nepieciešamiem piederumiem, palielinot telšu funkcionalitāti. Piemēram, ar smilšu maisiem, pateicoties kuriem palielinās eksprestelts stabilitāte, vai karoga turētājs, kas pasākuma laikā ļaus maksimāli izmantot telpu.

Pop-up teltis var izmantot daudzas reizes – tās ir izgatavotas no kvalitatīviem materiāliem, kas padara tās ļoti izturīgas, nodrošinot ilgstošu lietošanu. Tās ir arī ērtas transportēšanai – komplektā nāk speciāla soma uz riteņiem, pateicoties kurai konstrukcijas elementi nav jāceļ.

AdTent ir labas kvalitātes garantija par pievilcīgu cenu. Ja meklējat vienkāršu un pieejamu risinājumu savam pasākumam, adTent Express reklāmas telts noteikti attaisnos jūsu cerības. Šķērveida konstrukcija, kas izgatavota no alumīnija un papildus plastmasas elementiem, ir momentāli uzstādāma, neizmantojot nekādus instrumentus. Lai gan šī reklāmas telts ir paredzēta galvenokārt āra pasākumiem, to var izmantot arī slēgtajās telpās. Vienīgais ierobežojums ir pašu klientu iespējas un izmantošanas telpa.

Priekšrocības:

  • uzstādīšana bez instrumentiem
  • izgatavots no alumīnija un poliestera
  • viegls alumīnija rāmis
  • soma ar riteņiem ir iekļauta komplektācijā
  • iespēja nomainīt grafiku un pielāgot sienu skaitu savām vajadzībām

Izmēri un svars:

  • platums: 300 cm
  • dziļums: 300/450/600 cm
  • augstums: 340 cm

Izmērs

Konfigurācija

Izdruka

Daudzums

1
-
+
Cena: 950.00
Cena bez PVN: 785.12
Cena grozā var atšķirties no izvēlētā piegādes veida
Šīs preces piegāde var būt no 10 līdz 15 darba dienām.
Precīzu laiku Jums paziņos Jūsu menedžeris
Mūsu menedžeris ar Jums sazināsies par dizaina maketa izgatavošanu vai nosūtīšanu
request
Izvēlētā komplektācija ir pieejama pēc individuāla pieprasījuma. Lūdzu sazinieties ar mums!

Vai Tev vajag palīdzību izvēlēties? Sazinies ar mums, pastāsti, kas plānā un mēs piedāvāsim risinājumus.