Pasākuma telts – mTent Express Pro

Express Pro telts ir mūsu klasiskā produkta jaunā versija. Tā izceļas ar pastiprinātu konstrukciju, kas spēj izturēt līdz pat 100 kg lielu slodzi. Šāda veida teltis būs lielisks papildinājums reklāmas pasākumiem un kampaņām, kas tiek rīkotas gan ārā, gan iekštelpās. Mūsu tirdzniecības teltis ļaus jums iekārtot ērtu darba vietu un palīdzēs Rādīt vairāk aprakstu

Express Pro telts ir mūsu klasiskā produkta jaunā versija. Tā izceļas ar pastiprinātu konstrukciju, kas spēj izturēt līdz pat 100 kg lielu slodzi. Šāda veida teltis būs lielisks papildinājums reklāmas pasākumiem un kampaņām, kas tiek rīkotas gan ārā, gan iekštelpās. Mūsu tirdzniecības teltis ļaus jums iekārtot ērtu darba vietu un palīdzēs īstenot saskaņotu reklāmas kampaņu, uz telts sienām un jumta uzstādot personalizētas izdrukas.

Express Pro konstrukcijas ir populārākais tirdzniecības telšu veids. Tas skaidrojams ar to vienkāršo montāžu un lietotājam draudzīgo ekspluatāciju. Tomēr mūsu ekspress teltis izceļas arī ar citām īpašībām, kas ietekmē to funkcionalitāti. Uzziniet, kādas priekšrocības sniedz pašlaik apskatāmās telts izmantošana.

Priekšrocības:
– jauna, vēl izturīgāka konstrukcija, kas spēj izturēt līdz pat 100 kg lielu slodzi;
– liels apdrukas laukums (telts sienas, durvis un jumts);
– ūdensnecaurlaidīgs materiāls, efektīva aizsardzība pret sauli, vēju un lietu;
– telti var viegli transportēt, komplektam pievienota somiņa uz riteņiem;
– ātra montāža bez instrumentiem.

Telts uzstādīšana un salikšana ir ļoti vienkārša. Lai uzstādītu ekspress telti, vienkārši pavelciet telts kājas, izstiepjot tās paredzētajos virzienos. Rezultātā rāmis izvērsīsies automātiski. Montāžas un demontāžas laikā nav nepieciešams izmantot nekādus instrumentus.
Apdruku sagatavošanā mēs izmantojam ekoloģisku sublimācijas metodi. Šis risinājums garantē grafikas noturību un spilgtas krāsas.
Mēs pielāgosim apdrukas, sienas un telts durvis jūsu vajadzībām. Mūsu veikalā ir pieejamas dažādas telts konfigurācijas, tāpēc varat izvēlēties tikai dažas telts sienas vai izvēlēties versiju bez tām.

Tehniskā informācija:
– alumīnija rāmis un kājas,
– konstrukcija, kas spēj izturēt līdz 100 kg slodzi,
– ūdensnecaurlaidīgs poliestera audums.

Izmēri:
platums: 300 cm
dziļums: 300/600 cm
augstums: 340 cm

Izmērs

Komplektācija

Daudzums

1
-
+
Cena: 510.00
Cena bez PVN: 421.49
Cena grozā var atšķirties no izvēlētā piegādes veida
Šīs preces piegāde var būt no 10 līdz 15 darba dienām.
Precīzu laiku Jums paziņos Jūsu menedžeris
Mūsu menedžeris ar Jums sazināsies par dizaina maketa izgatavošanu vai nosūtīšanu
request
Izvēlētā komplektācija ir pieejama pēc individuāla pieprasījuma. Lūdzu sazinieties ar mums!

Vai Tev vajag palīdzību izvēlēties? Sazinies ar mums, pastāsti, kas plānā un mēs piedāvāsim risinājumus.