Pasākuma telts – mTent Vario

Pasākuma telts – mTent Vario – alumīnija konstrukcija, no kuras izgatavota tirdzniecības telts, ir ideāls risinājums tiem, kas meklē praktisku, izturīgu un oriģinālu reklāmas līdzekli. Viena no šī modeļa galvenajām priekšrocībām ir tā vienkāršā un ātrā montāža. Profilos iebūvētas īpašas aizdares nozīmē, ka telts izvēršanai nav nepieciešami nekādi instrumenti. Viss Rādīt vairāk aprakstu

Pasākuma telts – mTent Vario – alumīnija konstrukcija, no kuras izgatavota tirdzniecības telts, ir ideāls risinājums tiem, kas meklē praktisku, izturīgu un oriģinālu reklāmas līdzekli. Viena no šī modeļa galvenajām priekšrocībām ir tā vienkāršā un ātrā montāža. Profilos iebūvētas īpašas aizdares nozīmē, ka telts izvēršanai nav nepieciešami nekādi instrumenti. Viss process ietaupa laiku un pūles, nodrošinot gatavu produktu dažu minūšu laikā. Vario pasākumu telts garantē lielisku stabilitāti, pateicoties tās lielajiem pamatiem, kas efektīvi novērš kustību un aizsargā pret spēcīgu vēju.

Reklāmas rīks ekspress telts formā sniedz iespēju uz ūdensnecaurlaidīgā poliestera auduma uzklāt savu grafiku, pielāgojot izstrādājuma izskatu jūsu zīmola vīzijai. Maināmās apdrukas var nomainīt atkarībā no pasākuma, tādējādi ļaujot viegli izcelties pūlī. Izstrādājums ir pieejams divos izmēros, un viss dizains ir iepakots parocīgā auduma maisiņā. Pasākuma telts – mTent Vario ir vienīgā tirgū pieejamā reklāmas telts izstāžu sistēmām, kas izgatavota no Vario caurules.

Unikālā sistēma un stabilā konstrukcija padara pasākumu telti par uzticamu reklāmas sistēmu, un to var izmantot visu veidu mārketinga kampaņām. Neatkarīgi no tā, vai organizējat gadatirgus, brīvdabas pasākumus vai vietēja mēroga pasākumus, pasākumu telts nodrošinās patvērumu un unikālu reklāmu.

Priekšrocības:

– konstrukcija sastāv no alumīnija profiliem, kas savienoti kopā ar speciālām fiksatoriem;
– ātra montāža bez instrumentiem.
– īpašā konstrukcija padara rāmi stingrāku, lielie pamati nodrošina stabilitāti;
– iespēja izvēlieties jebkuru krāsu izdrukai uz ūdensnecaurlaidīga poliestera auduma;
– vairākkārt lietojama sistēma, vienai konstrukcijai iespējamas vairākas apdrukas.

Tehniskā informācija:
Augstums: 230/260 cm
platums: 320/405 cm
dziļums: 320/405 cm
svars: 20/25 kg
– alumīnija rāmis un kājas
– ūdensnecaurlaidīgs poliestera audums

Izmērs

Konfigurācija

Daudzums

1
-
+
Cena: 230.00
Cena bez PVN: 190.08
Cena grozā var atšķirties no izvēlētā piegādes veida
Šīs preces piegāde var būt no 10 līdz 15 darba dienām.
Precīzu laiku Jums paziņos Jūsu menedžeris
Mūsu menedžeris ar Jums sazināsies par dizaina maketa izgatavošanu vai nosūtīšanu
request
Izvēlētā komplektācija ir pieejama pēc individuāla pieprasījuma. Lūdzu sazinieties ar mums!

Vai Tev vajag palīdzību izvēlēties? Sazinies ar mums, pastāsti, kas plānā un mēs piedāvāsim risinājumus.