Piegāde un apmaksa

Preču piegāde
Precēm, kas pieejamas mājas lapā var atšķirties piegādes laiks. Tas var būt no 1 līdz 7 darba dienām, kā arī atsevišķos pasūtījumos piegādes laiks var būt līdz 3 nedēļām. Informācija par preces piegādi atrodas pie katras preces atvēruma un detalizētās informācijas. Pēc pasūtījuma veikšanas ar Jums sazināsies mūsu speciālists, lai precizētu piegādes laiku. Preces piegādes laiks var atšķirties, ja izvēlēts papildus pakalpojums – dizaina izstrāde.

Piegādes cena
Preču piegādes cena Latvijas teritorijā 8 EUR, neatkarīgi no piegādes vietas. Ja preces svars pārsniedz 35 kg vai atrašanās vieta ir ārpus Latvijas robežām, mūsu speciālists izvērtē individuāli Jūsu pasūtījumu un sniedz detalizētu piegādes izmaksu tāmi.

Pasūtījuma veikšana
Lai veiktu pasūtījumu Jums jāizvēlas kāda no mūsu piedāvātajām precēm mājas lapā. Katrai precei iespējamas dažādas modifikācijas un izmēri. Pirms noformējat pirkumu, pārliecinieties vai esat atzīmējis sev nepieciešamo izmēru un papildu modifikāciju.

Dizaina izstrāde
Katrai precei iespējams papildus atzīmēt pakalpojumu par dizaina izstrādi. Atzīmējot attiecīgo lauku, preces cenai tiek pieskaitītas dizaina izstrādes izmaksas. Pēc pirkuma noformēšanas ar Jums sazināsies mūsu speciālists, lai precizētu dizaina izstrādes posmus. Ja nevēlaties veidot dizainu izmantojot mobiliestendi.lv dizaineri, Jums ir iespēja pasūtīt tikai konstrukciju vai pasūtīt konstrukciju ar savu dizainu. Ja Jums ir savs dizaina fails, tad veicot pasūtījuma noformēšanu, attiecīgajā vietā nepieciešams augšuplādēt dizaina failu. Dizaina faila izmērs nedrīkst pārsniegt 50 megabaitus. Ja svars ir lielāks, izmantojiet kādu no failu glabāšanas servisiem. Piemēram: failiem.lv uzkopēto failu atrašanās saiti iekopējot paredzētajā vietā, pasūtījuma noformēšanas brīdī. Ja Jums neizdodas veikt pasūtījumu izmantojot pasūtījuma formu vai radušās kādas citas neskaidrības, pasūtījumu varat veikt rakstot e-pastu uz norādīto adresi kontaktu sadaļā.

Garantija
Visām precēm, kas iegādātas mūsu mājas lapā ir 2 gadu garantija. Lai garantija būtu spēkā pēc pirkuma iegādes, lūdzu saglabājiet pasūtījuma rēķinu epastā, ko norādījāt pasūtījuma formā. Preces atgriešanas gadījumā preci ir jāatved atpakaļ pie mums uz Zemitāna ielu 9, lai klātienē apskatītu preces defektu un izvērtētu preces atgriešanas iemeslu. Klientam tiek piedāvāts preci salabot, ja defekts ir rūpniecisks vai apmainīt pret citu tādu pašu preci. Ja prece nav bojāta vai bojāta klienta vainas pēc, tad katrs gadījums tiek izvērtēts atsevišķi. Preces garantijas remonts vai jaunas preces izgatavošanas laiks var būt līdz 10 darba dienām.