Reklāmas pufs – mBeanbag

Reklāmas pufs – mBeanbag – to var izmantot daudzās vietās un dažādos gadījumos. Tos var izmantot mēbeļu vietā uzņēmuma birojā, gadatirgos un citos pasākumos, kā arī uzgaidāmajās telpās jūsu klientu ērtībai, tāpat pufi ir lieliski piemēroti atpūtas telpām. Reklāmas pufu var apdrukāt ar jebkuru grafisko dizainu, tai skaitā ar Jūsu Rādīt vairāk aprakstu

Reklāmas pufs – mBeanbag – to var izmantot daudzās vietās un dažādos gadījumos. Tos var izmantot mēbeļu vietā uzņēmuma birojā, gadatirgos un citos pasākumos, kā arī uzgaidāmajās telpās jūsu klientu ērtībai, tāpat pufi ir lieliski piemēroti atpūtas telpām. Reklāmas pufu var apdrukāt ar jebkuru grafisko dizainu, tai skaitā ar Jūsu uzņēmuma logo. Tādā veidā pufs kalpo gan praktiski, gan mārketinga nolūkos.

Reklāmas pufi – ieguldījums pastāvīgā reklāmā

Jūsu kā reklāmdevēja lielākā priekšrocība ir reklāmas nesēja izturība. Mēs piedāvājam reklāmas pufus par pieņemamām cenām, un, tā kā to polsterējums ir izgatavots no kvalitatīva, izturīga materiāla, jūs iegūstat produktu, kas garantē ļoti ilgu lietošanas laiku. Šajā periodā ikviens cilvēks, kurš redz vai lieto pufu, saskarsies ar reklāmas ziņojumu. Tas noteikti ir tā vērts, veidojot labas asociācijas ar uzņēmuma nosaukumu. Pateicoties granulu pildījumam, pufs ieņem lietotāja formu un lieliski pielāgojas viņa ķermenim, kas nodrošina ērtu sēdēšanu.

Tā kā polsterējumam var būt jebkura krāsa un raksts, jūs varat izveidot optimālu reklāmas instrumentu – jums nav jāaprobežojas tikai ar logotipu. Īsa informācija par uzņēmumu vai tā piedāvājumiem – nav problēmu. Tādā veidā jūs stiprināt zīmola atpazīstamību un vienlaikus izmantojat darba laukumu un visas tā sniegtās iespējas.

Reklāmas pufi pēc pasūtījuma

Var pasūtīt reklāmas pufus no kvalitatīviem materiāliem, kam raksturīga augsta izturība jebkuros laikapstākļos, tai skaitā zem UV starojuma. Pateicoties tam, neatkarīgi no tā, kur tiek novietots pufs, tas saglabās sākotnējās krāsas, radot svaiga produkta izskatu. Pufs ir lielisks risinājums jebkurai kompānijai, kas vēlas parādīt sevi pasaulei!

Priekšrocības:

  • pildīts ar EPS granulām
  • audums ar augstākās kvalitātes pārklājumu
  • adBeanbag ar izdruku pēc pasūtītāja projekta
  • ideāls produkts tirdzniecības vietās, reklāmas pasākumos, birojos un citur

Izmēri:

  • platums: 110 cm
  • augstums: 100 cm
  • dziļums: 120 cm
  • svars: 15 kg

Materiāls

EPS granulas, poliesters

Izmērs

Konfigurācija

Izdruka

Pievienotie dokumenti

Daudzums

1
-
+
Cena: 550.00
Cena bez PVN: 454.55
Cena grozā var atšķirties no izvēlētā piegādes veida
Šīs preces piegāde var būt no 10 līdz 15 darba dienām.
Precīzu laiku Jums paziņos Jūsu menedžeris
Mūsu menedžeris ar Jums sazināsies par dizaina maketa izgatavošanu vai nosūtīšanu
request
Izvēlētā komplektācija ir pieejama pēc individuāla pieprasījuma. Lūdzu sazinieties ar mums!

Vai Tev vajag palīdzību izvēlēties? Sazinies ar mums, pastāsti, kas plānā un mēs piedāvāsim risinājumus.