Auduma prezentāciju galds – mTribune Quick

Auduma prezentāciju galds – mTribune Quick – Stends (tribīne) ir izgatavota no augstākās kvalitātes materiāliem, kas garantē tā izturību un uzticamību. Eleganta galda virsma piešķir piedāvātajiem produktiem vai materiāliem estētiski pievilcīgu izskatu, kas palīdz piesaistīt potenciālos interesentus. Komplektā ir iekļauta pēc pasūtījuma izgatavota transportēšanas soma, kurā viegli ietilpst viss komplekts, Rādīt vairāk aprakstu

Auduma prezentāciju galds – mTribune Quick – Stends (tribīne) ir izgatavota no augstākās kvalitātes materiāliem, kas garantē tā izturību un uzticamību. Eleganta galda virsma piešķir piedāvātajiem produktiem vai materiāliem estētiski pievilcīgu izskatu, kas palīdz piesaistīt potenciālos interesentus. Komplektā ir iekļauta pēc pasūtījuma izgatavota transportēšanas soma, kurā viegli ietilpst viss komplekts, un to it ērti transportēt.

Ātras uzstādīšanas un mobilitātes dēļ to bieži izvēlas pārdošanu un reklāmas speciālisti, izstāžu dalībnieki, viesnīcu īpašnieki u.c. Pasūti tagad.

Mūsu reklāmas leti var izmantot daudzās vietās – izstādēs, brīvdabas pasākumos, tirdzniecības centros akciju laikā, konferencēs utt. Universāla izmantošana ir vēl viena priekšrocība. Ar Adtribune Quick jūs varat droši piedalīties dažāda veida pasākumos un piesaistīt potenciālos partnerus vai klientus. Pie mums var iegādāties šo leti par pievilcīgu cenu – pasūti jau šodien un izbaudi tās sniegtās priekšrocības. Tas ir ieguldījums ne tikai jaunu pircēju piesaistīšanā, bet arī zīmola atpazīstamībā.

Priekšrocības:

  • īpaši viegls, gandrīz automātiska uzstādīšana
  • izdruka uz poliestera auduma (krāsu sublimācijas druka)
  • virsmas un pamatnes dēlis izgatavots no PVC
  • viss produkts ietilpst mazā un ērtā rokas somā
  • atkārtoti lietojams produkts (vairākas izdruka ar vienu un to pašu struktūru)

Izmēri un svars:

  • augstums: 90 cm
  • platums: 70 cm
  • dziļums: 40 cm
  • svars: 9 kg

Konfigurācija

Izdruka

Pievienotie dokumenti

Daudzums

1
-
+
Cena: 390.00
Cena bez PVN: 322.31
Cena grozā var atšķirties no izvēlētā piegādes veida
Šīs preces piegāde var būt no 10 līdz 15 darba dienām.
Precīzu laiku Jums paziņos Jūsu menedžeris
Mūsu menedžeris ar Jums sazināsies par dizaina maketa izgatavošanu vai nosūtīšanu
request
Izvēlētā komplektācija ir pieejama pēc individuāla pieprasījuma. Lūdzu sazinieties ar mums!

Vai Tev vajag palīdzību izvēlēties? Sazinies ar mums, pastāsti, kas plānā un mēs piedāvāsim risinājumus.