Tekstila reklāmas stendi

Tekstila reklāmas stendi – 21. gadsimtā ir iespējamas daudz un dažādas tehnoloģijas, ar kuru palīdzību var apdrukāt neskaitāmu veidu audumus. Drukāt uz auduma ir iespējams gandrīz visas krāsas un to salikumus. Pastāv arī ļoti daudzi veidi kā izdruka tiek pārnesta uz auduma. Tā var būt piekausēšanas metode, sublimācijas metode, izšūšanas metode un vēl daudz citas.

Patreiz, ja mēs to tā varam nosaukt, ir izstāžu laikmets. Katru gadu daudzas lielas, vidējas un mazas kompānijas piedalās starptautiskajās un vietējās izstādēs. Kā jau zināms, ja esat bijuši kādā izstādē, tad dalībniekam ar izstāžu vietu vien nepietiek. Lai vērstu apmeklētāju uzmanību, tad katrs dalībnieks ir parūpējies par savas vietas noformējumu un uzņēmuma tēlu. Veidi kādos tiek noformēti izstāžu stendi ir daudz un dažādi, bet viens no efektīvākajiem veidiem ir izmantot tekstila reklāmas stendus.

AUDUMA APDRUKA UN REKLĀMAS STENDI – ŠĀDA VEIDA STENDI GARANTĒ APMEKLĒTĀJU UZMANĪBU UN MŪSU PRĀT GARANTĒ ARĪ VEIKSMĪGAS SARUNAS UZSĀKŠANU. KĀPĒC?

Tekstila reklāmas stendi pēc savas būtības ir inovācija, jo sabiedrībā ir daži pieņemti standarti un varbūt pat vecmodīgi uzskati, ka druku var realizēt tikai uz papīra vai cita līdzīga materiāla, bet nē.

Patiesība ir tāda, ka liela daļa uzņēmēju, kas veic korporatīvos pasākumus vai ņem dalību izstādēs izvēlās auduma stendus. Mums pat priekšā īsti nav jāsaka kāpēc tas ir ir izdevīgi, jo katrs uzņēmējs, kas seko līdzi saviem izdevumiem saprot, ka šāda stenda iegāde liks ieekonomēt, ja skatāmies soli uz priekšu nākotnē.